Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Pri poslednej zmene som sa do správy rezervácie dostal po týždni, teda určite by som ešte počkal ak to nesúri.

0 Citovat

Diky. Nesuri to. Do Vianoc casu dost. Len som bol zvedavy ake alternativne letiska ponuknu.

0 Citovat

Hej, posledne zmeny aj 4-5 dni pokial sa to rozbehlo. Nejake prehnane ocakvania by som nemal, teda urcite nie cez web. Wizz to osekava ako sa len da, napr VIE - MXP mam moznost zmenit iba! na BUD - MXP ... ziadne ine talianske mesto.

0 Citovat

Ocakavania nemam ziadne. Ked tak by som skusal cez infolinku. Zase na druhu stranu stravit necakane Silvestra v Rime nemusi byt vobec zle. Len tie ceny za noc na Silvestra ma netesia... 

Ps. Gibraltar bol super :)

0 Citovat

Hadam este bude nejaky "cenovy trhak" do Malagy resp. ak by nevysiel Egypt na jar, tak sa budem obzerat prave smerom na ESP :)

0 Citovat

Mate niekto skusenost s rocnym Wizz Privilege Pass? Ide mi konkretne o to, ze ak ho kupim napr. 01.12.2021, viem ho aplikovat aj na decembrove a januarove letenky, ktore som kupil skor, alebo az na letenky, ktore kupim potom? Snazil som sa to zistit na info linke, kde mi povedali, ze MALA by to byt prva moznost, ale velmi presvedcivo nezneli. Preto ak niekto viete, ako to funguje, budem rad za objasnenie, nech viem na kedy si naplanovat kupu. Vopred dik :)

0 Citovat

změnili letový řád u linky z Pardubic do Oděsy (ze soboty na neděli)- myslíte, že je nějaká šance to přehodit na PRG - Kišiněv?

0 Citovat

Co to zkusit?

0 Citovat

norbic napsal(a):

změnili letový řád u linky z Pardubic do Oděsy (ze soboty na neděli)- myslíte, že je nějaká šance to přehodit na PRG - Kišiněv?

Taky  mi to změnili. Počkáme, co nám to nabídne za možné změny. Co vím je, že do Kišiněva znovu nepoletím.😄😄

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

[citace="norbic "]

změnili letový řád u linky z Pardubic do Oděsy (ze soboty na neděli)- myslíte, že je nějaká šance to přehodit na PRG - Kišiněv?

Taky  mi to změnili. Počkáme, co nám to nabídne za možné změny. Co vím je, že do Kišiněva znovu nepoletím.😄😄

[/citace]

ale zase do Odesy kousek a do Kyjeva nechci, tam už jsem byl xkrát .....

jsem slíbil mámě moře :D

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

[citace="norbic "]

změnili letový řád u linky z Pardubic do Oděsy (ze soboty na neděli)- myslíte, že je nějaká šance to přehodit na PRG - Kišiněv?

Taky  mi to změnili. Počkáme, co nám to nabídne za možné změny. Co vím je, že do Kišiněva znovu nepoletím.😄😄

[/citace]

A tak se ti tam líbilo:-)


img-20210826-183941.jpg

0 Citovat

No kdybych vzal svoji mámu ( manželku) k moři s tím, že musí prvně do Kišiněva, pak x hodin vlakem nebo busem na Ukrajinu a pak by viděla to moře a ten bizár okolo, tak by už dlouho mojí “mámou” nezůstala 😃😃.

2 Citovat

@ cali

No mně jo. Ale chtěl jsem vzít synka a toho nebudu tahat po čertech ďáblech. Klidně poletím v neděli. Ale  za mě fajn, že to změnili. Aspoň můžu v klidu počkat, jak se to na Ukrajině do léta vyvine. Stejně jsem ještě neměl koupenou zpáteční letenku. Pořád byla nějaká drahá 😄.

Edit:Já chtěl  teda hlavně do Oděsy na naše oblíbené First Dnipro Milky. Ale to je ti jasné 😉Ještě se nad tím zamysli. Chutnalo skvěle. Mohli by jsme tam zase spolu na pár hodin sednout.

0 Citovat

Tak Wizz mile překvapil. Už se dají dělat změny té zrušené Oděsy a je tam možnost z Prahy do Kišiněva, ale i z Bratislavy,Vídně a Polska na Ukrajinu, plus z Pardubic i do Kyjeva. Za mě hodně slušné. 

0 Citovat

Nevím, jestli to už někdo zkoušel, ale úspěšně jsem změnil letenku s tarifem Wizz Plus, který stojí na trase Sohag - Abu Dhabí o 25 USD více k Basic letence, po nákupu změněno na Katowice - Athény, u které stojí po přepočtu na USD Wizz Plus 73 USD. Takže původní domněnka, že se při rebookingu přepočítavají rozdíly v cenách u Wizz Plus tarifů, neplatí. Dopočítává se pouze základní tarif letenky. 

Výhodné využití například u letenek na Island, kde Wizz Plus stojí o 400 zlotých více k Basic tarifu.

0 Citovat

Keby len Wizz Plus :)) Hint: AUH - BAH

0 Citovat

To jsem už také přepočítával včetně AUH-MCT, tam je pořád rozdíl nějakých 5-10 USD ve prospěch HMB-AUH

0 Citovat

Narazal som skor na individualne sluzby :) (si myslim, ze pre vecsinu zaujimavejsie ako all-in)

Edit: hmm tak HMB s 10 kg za 6 usd to este prekonava 

0 Citovat

Tak Wizz opět "optimalizuje" letový řád 

u mě 4 z 5 letů změněný :(

1 Citovat

Dnes mne prislo oznameni o zruseni letu ze Santorini do Vidne na konci cervna. Ovsem jak vidim, tak zrusili vsechno. V systemu neni v okruhu nekolika mesicu zadny let na teto trase. Myslite si, ze skutecne zrusili linku nebo se tam casem objevi jine dny a casy?

0 Citovat

Barcelona o pul dne z Vidne :/

0 Citovat

Je to divné, zrušili Santorini, Mykonos, Rhodos, Heraklion, Thessaloniki, Atheny, Mallorcu, Malagu, Alicante, Castellon, Gran Canaria, Maltu, Olbii, Porto, Lisabon, Marrakesh, Miláno. 

Buď dělají změny skrz letní letový řád a ještě to nemají v systému zadané a nebo že by rušili základnu ve Vídni?

0 Citovat

@lukas_cz treba dat tomu cas, ak nie je v emaily vyslovene napisane CANCELED, tak zvycajne len upravuju odletove dni a to trosku (3-5 dni) trva. 

Mne za tretie kolo optimalizacii uz vlastne zmenili 28 letov z 30, paradoxne nepohli s Moskou a Kazanou na April. A po novom neviem co stvaraju, ale nejde mi v systeme zmenit Kukes na Tiranu resp. na ziadne okolne letisko.

0 Citovat

@voughne V mailu je napsano Flight number: 2942 is CANCELED. Tj. vyckam, zda se neobjevi behem tydne nejake nahradni lety (ted tam neni nic) a kdyz ne, tak pozadam o nahradu. Akorat nevim jak s clenstvim. Po delsi cestovatelske pauze jsem ho koupil a nez bude dalsi prilezizost ho vyuzit, tak mne bude zbytecne hnit.

0 Citovat

Mně zatím přišel mail o časové změně do Splitu a na Krétu. Ohledně Mykonosu zatím nic nepřišlo.

0